dsc06209 dsc07622 dsc09742 opako_2626
podziel sie milosciaMiłość można wyrażać na różne sposoby: kwiaty, czekoladki, wyjście do kina... Można też do tych prezentów dołączyć jeszcze inny: dar z siebie - krew.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji pn. „Podziel się miłością – oddaj krew”, organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Akcja rozpoczęła się 14 lutego – w dniu święta zakochanych. Pozytywne uczucia można okazać na wiele sposobów. Jednym z nich jest chęć do ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Aby było to możliwe, potrzebni są dawcy krwi, którzy podzielą się miłością i oddadzą krew. Krew oraz jej składniki potrzebne są każdego dnia, dlatego zachęcamy do regularnych wizyt w Centrach Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, by podzielić się cząstką siebie – darem krwi.
Akcja zakończy się 14 czerwca, czyli w Światowy Dzień Krwiodawcy.

Aby wziąć udział w akcji, należy w tym terminie zgłosić się do wybranego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa i oddać krew pełną lub jej składniki. Wszelkie szczegóły dotyczące zasad i przebiegu akcji znajdują się  w Regulaminie. Prosimy uczestników akcji o wypełnienie załącznika dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Uwaga! Krwiodawcy województwa kujawsko-pomorskiego mogą dodatkowo przesłać formularze, o których mowa w Regulaminie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Kujawsko - Pomorski Oddział Okręgowy PCK przygotował dodatkowe upominki dla 3 kobiet i 3 mężczyzn z naszego województwa.

Pliki do pobrania:
* Regulamin akcji
*
Zgoda na przetwarzanie danych

Szukaj

Terminy poboru krwi...

...w ambulansie RCKiK na parkingu hipermarketu AUCHAN we Włocławku przy ul. Cmentarnej 10, w każdą pierwszą sobotę miesiąca, w dniach:

7 stycznia
4 lutego
4 marca
1 kwietnia
6 maja
3 czerwca
1 lipca
5 sierpnia
2 września
7 października
4 listopada
2 grudnia

Serdecznie zapraszamy
do oddawania krwi w Ambulansie
godzina poboru
10:00-15:00