dsc06209 dsc07622 dsc09742 opako_2626
nowe loga RCMiędzynarodowy Ruch Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca przyjął nowe, promocyjne logo. Będzie ono używane podczas wspólnych akcji i kampanii oraz zbierania środków w ramach międzynarodowych apeli o pomoc humanitarną inicjowanych przez: Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża, Międzynarodową Federację Stowarzyszeń Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca oraz Stowarzyszenia Krajowe Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.
Jak wygląda nowe logo?
Logo składa się ze znaków czerwonego krzyża i czerwonego półksiężyca umiejscowionych obok siebie w obręczy z napisem "Międzynarodowy Ruch" w 6 oficjalnych językach Międzynarodowej Konferencji: angielskim, francuskim, arabskim, chińskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Co przedstawia nowe logo?
Jest ono wyrazem współpracy pomiędzy poszczególnymi komponentami Ruchu – MKCK, Federacji i 190 Stowarzyszeń Krajowych.

Do czego będzie używane?
Nowy logotyp będzie wykorzystywany do komunikacji działań Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, do promocji i działań fundriaisingowych.

Do czego nie może być używane nowe logo?
Logo nie zastępuje dotychczasowych znaków MKCK, Federacji i 190 Stowarzyszeń Krajowych. Nie może być również stosowane przezeń indywidualnie oraz do operacji w terenie, tzn. na strojach, budynkach, materiałach i urządzeniach wykorzystywanych w ramach działań w czasie klęsk, katastrof i konfliktów zbrojnych.

Kontakt
W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Komisją ds. Ochrony Znaku Czerwonego Krzyża: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
nowe loga RC

Szukaj

Terminy poboru krwi...

...w ambulansie RCKiK przy Oddziale Rejonowym PCK we Włocławku, ul. 3-go Maja w 2018 roku.

4 styczeń
1 luty
1 marzec
5 kwiecień
7 czerwiec
5 lipiec
2 sierpień
6 wrzesień
4 październik
6 grudzień

Serdecznie zapraszamy
do oddawania krwi w Ambulansie
godzina poboru
12:30-16:30