dsc06209 dsc07622 dsc09742 opako_2626
Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża we Włocławku informuje, że otrzymał środki na realizację programu „Krewcy ludzie" współfinansowanego z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka.

Głównym celem projektu jest uświadomienie dzieci, młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz dorosłych mieszkańców Włocławka o znaczeniu krwi w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego. Realizację tego celu osiągniemy poprzez organizację prelekcji, konkursów oraz Otwartych Akcji Poboru Krwi w szkołach i przed siedzibą PCK.

Program zostanie zakończony uroczystym podsumowaniem, na którym zostaną wręczone nagrody za największą ilość oddanej krwi oraz zaangażowanie w promocję honorowego krwiodawstwa.

Rekrutacja uczestników:
  • bezpośrednio w siedzibie PCK
  • zgłoszenie drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • pocztą tradycyjną
W programie mogą wziąć udział szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne z terenu miasta Włocławek. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy szkoły do udziału w projekcie.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu 54 231 46 56 wew. 41

Projekt „Krewcy ludzie" współfinansowany z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka

Szukaj

Terminy poboru krwi...

...w ambulansie RCKiK przy Oddziale Rejonowym PCK we Włocławku, ul. 3-go Maja w 2019 roku.

3 styczeń
7 luty
7 marzec
4 kwiecień
2 maj
6 czerwiec
4 lipiec
1 sierpień
5 wrzesień
3 październik
7 listopad
5 grudzień

Serdecznie zapraszamy
do oddawania krwi w Ambulansie
godzina poboru
12:30-16:30