dsc06209 dsc07622 dsc09742 opako_2626
pierwsza pomocZarząd Rejonowy PCK serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na kursy z zakresu udzielania pierwszej pomocy.


KURS PODSTAWOWY
Kurs podstawowy trwa 16 godzin dydaktycznych i jest realizowany w ciągu dwóch dni szkoleniowych, organizowany jest w grupach liczących ok. 20 osób. Przeznaczony jest zarówno dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z pierwszą pomocą, jak i dla tych, którzy pragną usystematyzować już posiadane wiadomości. Szkolenia prowadzone jest według wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji. Uczestnicy kursu 16-godzinnego otrzymują zaświadczenie z certyfikatem honorowane w krajach Unii Europejskiej.
Kurs podstawowy – 100 zł

KURS ELEMENTARNY
Polski Czerwony Krzyż proponuje firmom i instytucjom, które z różnych powodów nie są zainteresowane kursem podstawowym, zorganizowanie elementarnego kursu pierwszej pomocy. Kurs trwa 5 godzin dydaktycznych i jest realizowany w ciągu jednego dnia; organizowany jest w grupach liczących do 30 osób. Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymują zaświadczenia ukończenia kursu, które są honorowane przez wszystkie instytucje w Polsce.
Kurs elementarny – 45 zł     

Szukaj

Terminy poboru krwi...

...w ambulansie RCKiK na parkingu hipermarketu AUCHAN we Włocławku przy ul. Cmentarnej 10, w każdą pierwszą sobotę miesiąca, w dniach:

3 lutego
2 marca
6 kwietnia
4 maja
1 czerwca
6 lipca
3 sierpnia
7 września
5 października
2 listopada
7 grudnia

Serdecznie zapraszamy
do oddawania krwi w Ambulansie
godzina poboru
10:00-15:00