dsc06209 dsc07622 dsc09742 opako_2626
pck orzel
W dniu 12 grudnia 2019 r. w Restauracji „Ratuszowa" Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża we Włocławku zorganizował „Spotkanie Wigilijne" w ramach projektu „Integracja międzypokoleniowa - Wigilia PCK" współfinansowanego przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego.

W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście tj. Marek Wojtkowski - Prezydent Miasta Włocławek, Prezes OR PCK - Władysław Dolecki, Sekretarz OR PCK - Anna Zacharek, Joanna Jakubczyk - Kierownik OR PCK, Ela Mikołajczak - Kierownik Usług Opiekuńczych OR PCK, Dorota Skibińska - Przewodnicząca Koła TPD z niepełnosprawnościami, uczniowie szkolnych kół PCK i podopieczni PCK wraz z opiekunami oraz wolontariusze z I Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku i wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 8 we Włocławku.

Wieczór rozpoczął się Wigilijnym występem zaprezentowanym przez uczniów I LO we Włocławku oraz jasełkami zaprezentowanymi przez uczniów z SP nr 8. Następnie po wystąpieniach gości uczestnicy wieczerzy dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia świąteczne, po czym przystąpiono do wspólnej kolacji. W międzyczasie wolontariusze zorganizowali spotkanie z Mikołajem, w ramach którego uczestnicy zostali obdarowani paczkami świątecznymi.

Spotkanie wigilijne przebiegało w miłej i radosnej atmosferze świąt Bożego Narodzenia.

Szukaj

Terminy poboru krwi...

...w ambulansie RCKiK przy Oddziale Rejonowym PCK we Włocławku, ul. 3-go Maja w 2021 roku.

7 styczeń
4 luty
4 marzec
1 kwiecień
6 maj
1 lipiec
5 sierpień
2 wrzesień
7 październik
4 listopad
2 grudzień

Serdecznie zapraszamy
do oddawania krwi w Ambulansie
godzina poboru
12:30-16:30