dsc06209 dsc07622 dsc09742 opako_2626

W dniu 23.11.2016 r. w Klubie „Stara Remiza" odbyła się uroczystość z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa z udziałem honorowych dawców krwi, działaczy czerwonokrzyskich, władz samorządowych, a także instytucji i współpracujących z nami organizacji pozarządowych.

Podczas uroczystości miało miejsce wręczenie odznaczeń dla honorowych dawców krwi oraz działaczy PCK. Działacze, za swoją długoletnią i aktywną pracę na rzecz naszej organizacji, otrzymali „Odznaki Honorowe Polskiego Czerwonego Krzyża", natomiast krwiodawcy, w dowód uznania za najpiękniejszy dar humanitarny – bezinteresowne, długoletnie oddawanie krwi, zostali udekorowani odznakami „Zasłużony Honorowy Dawca Krwi".

Podsumowano również XIII edycję Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych ph. „Młoda Krew Ratuje Życie". I miejsce w etapie okręgowym oraz II w etapie centralnym zajął Zespół Szkół Technicznych z Włocławka, który został nagrodzony za przeprowadzenie „Najlepszej promocji honorowego krwiodawstwa". Szkoły biorące udział w Turnieju otrzymały nagrody, statuetki oraz podziękowania.

Szukaj

Terminy poboru krwi...

...w ambulansie RCKiK przy Oddziale Rejonowym PCK we Włocławku, ul. 3-go Maja w 2018 roku.

4 styczeń
1 luty
1 marzec
5 kwiecień
7 czerwiec
5 lipiec
2 sierpień
6 wrzesień
4 październik
6 grudzień

Serdecznie zapraszamy
do oddawania krwi w Ambulansie
godzina poboru
12:30-16:30