dsc06209 dsc07622 dsc09742 opako_2626
001
Informujemy , że w roku szkolnym 2016/2017 na terenie całego kraju będzie organizowana przez Polski Czerwony Krzyż XXV edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia.
W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.


Konkurs składa się z kilku etapów – szkolnego, rejonowego, okręgowego i centralnego, czyli finału. Na każdym etapie Olimpiady uczestnicy muszą rozwiązać test dotyczący prawidłowego odżywiania, pierwszej pomocy, ekologii oraz promocji zdrowego stylu Życia.

Etap szkolny Olimpiady odbędzie się – 14 – 18 listopada 2016 r. , który może zostać przeprowadzony w formie tradycyjnej – papierowej lub w formie on-line za pomocą serwisu Olimpiady. Na stronie serwisu dostępny jest również regulamin Olimpiady. Rozpoczęcie rejestracji do serwisu planowane jest od 17 października br. . Pytania do przeprowadzenia etapu szkolnego w wersji papierowej zostaną przesłane do szkół drogą mailową na początku listopada br.

Wzorem lat ubiegłych Polski Czerwony Krzyż wystąpił z prośbą o patronat honorowy nad Olimpiadą do Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego, Dyrektora Krajowego Centrum ds.AIDS, Dyrektora Instytutu Żywności i Żywienia oraz Rektora Uniwersytetu Medycznego W Łodzi .

W tym roku partnerem Olimpiady jest Coca-Cola HBC Polska.
Informujemy również , że etap rejonowy Olimpiady we Włocławku w formie papierowej odbędzie się w dniu 15 grudnia br. w Szkole Podstawowej Nr 10 we Włocławku ul. Starodębska 21, o godzinie 10.00

Serdecznie zapraszamy szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne do udziału w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia.
Strona internetowa:
- www.olimpiada.pck.org.pl

Szukaj

Terminy poboru krwi...

...w ambulansie RCKiK przy Oddziale Rejonowym PCK we Włocławku, ul. 3-go Maja w 2022 roku.

3 lutego
3 marca
7 kwietnia
5 maja
2 czerwca
7 lipca
4 sierpnia
1 września
6 października
3 listopada
1 grudnia

Serdecznie zapraszamy
do oddawania krwi w Ambulansie
godzina poboru
12:30-16:30