dsc06209 dsc07622 dsc09742 opako_2626
miasto pck-100x62
Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża we Włocławku od września realizuje projekt „Baw się i ucz razem z nami" współfinansowany ze środków Gminy Miasto Włocławek. Celem głównym projektu jest umożliwienie wychowankom Centrum Opieki nad Dzieckiem we Włocławku rozwijania własnych pasji i zainteresowań.


Obecnie odbywają się zajęcia taneczne w trakcie, których podopieczni uczą się różnych stylów tańca. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonego instruktora. Z kolei od listopada dzieci będą zapoznawane z elementarnymi zasadami udzielania pierwszej pomocy. Spotkania realizowane będą przez Instruktora Pierwszej Pomocy PCK.

W ramach programu zostały również przewidziane wyjścia do 3 instytucji działających na terenie naszego miasta. 14 października wychowankowie odwiedzili już siedzibę Komendy Miejskiej Straży Pożarnej we Włocławku. Dzięki wycieczce dzieciom został przybliżony zawód strażaka. Wychowankowie również mogli z bliska podziwiać różnego rodzaju sprzęty używane podczas akcji ratunkowej.

Projekt „Baw się i ucz razem z nami" współfinansowany ze środków Gminy Miasto Włocławek

Szukaj

Terminy poboru krwi...

...w ambulansie RCKiK przy Oddziale Rejonowym PCK we Włocławku, ul. 3-go Maja w 2018 roku.

4 styczeń
1 luty
1 marzec
5 kwiecień
7 czerwiec
5 lipiec
2 sierpień
6 wrzesień
4 październik
6 grudzień

Serdecznie zapraszamy
do oddawania krwi w Ambulansie
godzina poboru
12:30-16:30