dsc06209 dsc07622 dsc09742 opako_2626
anwil
Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża we Włocławku informuję, że w okresie 03.11.2014r.- 30.06.2015 r. realizuje program „Młoda Krew Ratuje Życie" współfinansowany z grantu Fundacji ANWIL dla Włocławka.
Głównym celem projektu jest uświadomienie społeczeństwa lokalnego, szczególnie młodych ludzi o znaczeniu krwi w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego oraz przełamanie mitów panujących na temat oddawania krwi.
Realizację tych celów osiągniemy poprzez zorganizowanie godzinnych spotkań ze specjalistą ds. krwiodawstwa oraz godzinnych prelekcji z przedstawicielem Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddziału Terenowego we Włocławku.
W programie zostały również przewidziane akcje poborów krwi (czyli jak co roku Turniej „Młoda Krew Ratuje Życie), obchody Dni Honorowego Krwiodawstwa oraz piknik „Krewcy Ludzie" .
Program zostanie zakończony uroczystym podsumowaniem, na którym zostaną wręczone nagrody za największą ilość oddanej krwi oraz zaangażowanie w promocję honorowego krwiodawstwa.

Rekrutacja uczestników:
- bezpośrednio w siedzibie PCK
-zgłoszenie drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- pocztą tradycyjną

W programie może wziąć udział łącznie 12 szkół w tym szkoły ponadgimnazjalne oraz wyższe z terenu Włocławka. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu 54 231 46 56 wew. 41

Szukaj

Terminy poboru krwi...

...w ambulansie RCKiK przy Oddziale Rejonowym PCK we Włocławku, ul. 3-go Maja w 2019 roku.

3 styczeń
7 luty
7 marzec
4 kwiecień
2 maj
6 czerwiec
4 lipiec
1 sierpień
5 wrzesień
3 październik
7 listopad
5 grudzień

Serdecznie zapraszamy
do oddawania krwi w Ambulansie
godzina poboru
12:30-16:30